O NÁS

Camping Pullmann sa nachádza v tichom zelenom prostredí, vedľa rieky Váh a iba 1km od mesta Piešťany. V našom okolí je veľa možností na aktívne aj pasívne využitie voľného času, napr. cykloturistika, liečebné procedúry, hrady a zámky, prechádzky, splav rieky...

CENNÍK

Ste zvedaví koľko Vás bude stáť pobyt v našom kempe? Tu nájdete cenník nielen kempovacieho miesta, ale aj ceny za karavan, obytné auto, stan, elektriku alebo ubytovanie na izbách a chate a taktiež ceny všetkých služieb z našej ponuky.

UBYTOVANIE

Ponúkame kempovacie miesta pre karavany, obytné autá a stany. K dispozícii je, v areáli kempu, aj ubytovňa s izbami a chata pre osem osôb. Tieto priestory sú vybavené posteľami,priestormi na varenie a sociálnymi zariadeniami.

NÁJDETE NÁS

Nechceme aby ste pri ceste do nášho kempu zbytočne blúdili, preto sme pre Vás v tejto časti pripravili opis príjazdových trás ako aj GPS súradnice Campingu Pullmann. Ľahko nás nájdete aj na Google mapách. Prajeme Vám šťastnú cestu k nám.

VÝLETY V OKOLÍ A KÚPANIE

Camping Pullmann sa pýši výbornou polohou v tichom zelenom prostredí priamo vedľa obľúbeného Cyklookruhu okolo jazera Sĺňava a rieky Váh, iba 1000m od mesta Piešťany a 1000m od Kúpeľov Piešťany. V okolí kempu sa nachádza veľmi veľké množstvo cyklotrás a turistických trás, či už po rovine alebo pre náročnejších aj do kopcov a lesov. V blízkosti kempu sa nachádzajú svetoznáme Kúpele Piešťany, ktoré sú zamerané na liečbu pohybového aparátu a reumatizmu. V blízkosti Piešťan nájdete veľké množstvo hradov, zrúcanín, pamiatok a prírodných zaujímavostí.

HISTÓRIA

ZAUJÍMAVOSTI

PRIESTORY

REŠTAURÁCIA