O NAŠOM KEMPE

Camping Pullmann je stredne veľký kemp, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Piešťany, v zelenom prímestskom prostredí na západnom Slovensku iba 1,5km od centra mesta. Svojou polohou zaujme široké spektrum návštevníkov: nachádza sa medzi riekou Váh a lesoparkom Červená veža, priamo na vyhľadávanej cyklotrase, po ktorej sa pohodlne dostanete do mesta alebo Kúpeľov Piešťany. Vzdialenosť od diaľnice je iba 5,5km, po ceste k nám iba 1x odbočíte (za mostom doprava). Kemp je od cesty je oddelený vysokým plným plotom, od rieky Váh je čiastočne oddelený vysokou budovou. Od hlavného mesta Bratislava sa nachádzame 88km po diaľnici.

V kempe nájdete dostatok miesta pre svoje karavany, obytné autá aj stany. Na sezónu 2022 sme si pre Vás pripravili samostatné parcely 3 kategórií: parcely M s elektrikou (cca 80m2), parcely L s prípojkou na pitnú vodu, elektriku a odpadom na šedú vodu (7,5x 12m) a parcely XL s prípojkou na pitnú vodu, elektriku a odpadom na šedú vodu (10x12m).  K dispozícii sú tiež miesta určené na voľné státie.

Piešťany sa radia k mestám, ktoré majú najviac slnečných dní v roku, napriek tomu je povrch kempu výborne odvodnený a rovinatý. Ubytovanie poskytujeme na 9 izbách v ubytovni.

Camping Pullmann je rodinnou firmou, ktorú prevádzkujeme už druhá generácia. Začali sme v roku 1990 v úplne iných podmienkach, kemp bol zaplnený podnikovými chatami a stanmi, do ktorých sa chodili rekreovať zamestnanci rôznych firiem zo všetkých kútov Československa. Počas rokov prešiel kemp premenou, každú zimu využívame na zveľaďovanie a modernizovanie areálu, prispôsobujeme sa súčasným trendom. Jedna z najväčších investícií a zmien v kempe prebehla v roku 2019, kedy sme zbúrali bufet a na jeho mieste postavili modernú drevenú reštauráciu, ktorú využívajú ako hostia kempu tak aj ľudia zo širšieho okolia. Na sezónu 2021 sme vybudovali petangové ihrisko, workoutové ihrisko so 4 metrovým lanom na šplhanie, ping-pongový stôl, vonkajšiu kuchynku na umývanie riadu s 2 umývadlami, zrekonštruovali sme terasu v „Starom bufete“ a pripravujeme malý obchodík. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí, tak, aby sa tu každý náš hosť mohol cítiť príjemne a rád sa k nám opätovne vracal. Medzi našich klientov patria mladé rodinky, dlhoroční karavanisti dušou aj srdcom, cestovatelia, milovníci oddychu, kluboví karavanisti ale aj športovci a to najmä cyklisti, vodní lyžiari či bežci. Je pre nás nesmierne dôležitý osobný prístup a celková pohoda v kempe, preto sa u nás správame ohľaduplne a dodržujeme nočný kľud 23:00h.-07:00h.

V našom kempe nájdete: recepciu, modernú reštauráciu, toalety, sprchy s teplou vodou, priestor na nabratie pitnej vody a vypustenie šedej vody a chemického WC, kuchyňu s vybavením (chladnička, základný riad, mikrovlnka, indukčná dvojplatnička, rýchlovarná kanvica), vonkajšiu kuchyňu na umývanie riadu s 2 umývadlami, elektrické boxy s prípojkami, miniobchodík so základnými surovinami zameranými najmä na raňajky, čerstvé pečivo a naše domáce vajíčka (podľa sezóny), bezplatné Wifi, 11m bazén, workoutové ihrisko, ohnisko, petangové ihrisko, pingpongový stôl a detské ihrisko, ktorého súčasťou sú 2 trampolíny, domček so šmykľavkou, húpačky a pieskovisko. Na recepcii je možnosť zapožičania bicyklov, športových potrieb, nordic walking palíc, badmintonového setu atď. Váš pobyt Vám spríjemnia naše papagáje, andulky a sliepky. Celý kemp je oplotený, v noci uzamknutý.

Obľúbeným cieľom našich hostí je rekreačná ale aj športovejšia cyklistika, veľmi obľúbenou trasou je nenáročná, 12km dlhá, príjemná cyklotrasa okolo jazera Sĺňava s možnými zastávkami na občerstvenie, na ktorej sa nachádzame, turistika, vychádzky, návšteva mesta Piešťany (iba 1km od kempu), prechádzka a procedúry v Kúpeľoch Piešťany, ktoré sú zamerané na pohybové ústrojenstvo, početné kultúrne podujatia v Piešťanoch, 3 kontaktné Zoo a množstvo hradov, zrúcanín a pamiatok v okolí, mestský park v Piešťanoch, kúpalisko Eva (kultúrna pamiatka), rybolov, vodné lyžovanie 1 km od kempu, plavba loďou po Váhu, splav, Jaskyňa Čertova pec, golfové ihrisko, Park miniatúr v Podolí, Balneologické múzeum, Vojenské múzeum, Classic car múzeum, hradisko Valy Bojná, zámok v Hlohovci, bike park v Kálnici, Kostolec nad obcou Ducové, výhľadňa na Marháte, Výtoky a Jelenie Jamy, Piešťanský Pivovar…

Call Now Button