O NAŠOM KEMPE

Camping Pullmann je stredne veľký kemp, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Piešťany, v zelenom prímestskom prostredí na západnom Slovensku iba 1,5km od centra mesta. Svojou polohou zaujme široké spektrum návštevníkov: nachádza sa medzi riekou Váh a lesoparkom Červená veža, priamo na vyhľadávanej cyklotrase, po ktorej sa pohodlne dostanete do mesta alebo Kúpeľov Piešťany. Vzdialenosť od diaľnice je iba 5,5km, po ceste k nám iba 1x odbočíte (za mostom doprava). Kemp je od cesty je oddelený vysokým plným plotom, budova v blízkosti kempu nemá žiadne okno nasmerované na kemp. Od hlavného mesta Bratislava sa nachádzame 88km po diaľnici.

V kempe nájdete dostatok miesta pre svoje karavany, obytné autá aj stany. Na sezónu 2022 sme si pre Vás pripravili samostatné parcely 3 kategórií: parcely M s elektrikou (cca 80m2), parcely L s prípojkou na pitnú vodu, elektriku a odpadom na šedú vodu (7,5x 12m) a parcely XL s prípojkou na pitnú vodu, elektriku a odpadom na šedú vodu (10x12m).  K dispozícii sú tiež miesta určené na voľné státie.

Piešťany sa radia k mestám, ktoré majú najviac slnečných dní v roku, napriek tomu je povrch kempu výborne odvodnený a rovinatý. Ubytovanie poskytujeme na 9 izbách v ubytovni.

Camping Pullmann je rodinnou firmou, ktorú prevádzkujeme už druhá generácia. Začali sme v roku 1990 v úplne iných podmienkach, kemp bol zaplnený podnikovými chatami a stanmi, do ktorých sa chodili rekreovať zamestnanci rôznych firiem zo všetkých kútov Československa. Počas rokov prešiel kemp premenou, každú zimu využívame na zveľaďovanie a modernizovanie areálu, prispôsobujeme sa súčasným trendom. Jedna z najväčších investícií a zmien v kempe prebehla v roku 2019, kedy sme zbúrali bufet a na jeho mieste postavili modernú drevenú reštauráciu, ktorú využívajú ako hostia kempu tak aj ľudia zo širšieho okolia. Na sezónu 2021 sme vybudovali petangové ihrisko, workoutové ihrisko so 4 metrovým lanom na šplhanie, ping-pongový stôl, vonkajšiu kuchynku na umývanie riadu s 2 umývadlami, zrekonštruovali sme terasu v „Starom bufete“ a pripravujeme malý obchodík. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí, tak, aby sa tu každý náš hosť mohol cítiť príjemne a rád sa k nám opätovne vracal. Medzi našich klientov patria mladé rodinky, dlhoroční karavanisti dušou aj srdcom, cestovatelia, milovníci oddychu, kluboví karavanisti ale aj športovci a to najmä cyklisti, vodní lyžiari či bežci. Je pre nás nesmierne dôležitý osobný prístup a celková pohoda v kempe, preto sa u nás správame ohľaduplne a dodržujeme nočný kľud 23:00h.-07:00h.

V našom kempe nájdete: recepciu, modernú reštauráciu, toalety, sprchy s teplou vodou, priestor na nabratie pitnej vody a vypustenie šedej vody a chemického WC, kuchyňu s vybavením (chladnička, základný riad, mikrovlnka, indukčná dvojplatnička, rýchlovarná kanvica), vonkajšiu kuchyňu na umývanie riadu s 2 umývadlami, elektrické boxy s prípojkami, miniobchodík so základnými surovinami zameranými najmä na raňajky, čerstvé pečivo a naše domáce vajíčka (podľa sezóny), bezplatné Wifi, 11m bazén, workoutové ihrisko, ohnisko, petangové ihrisko, pingpongový stôl a detské ihrisko, ktorého súčasťou sú 2 trampolíny, domček so šmykľavkou, húpačky a pieskovisko. Na recepcii je možnosť zapožičania bicyklov, športových potrieb, nordic walking palíc, badmintonového setu atď. Váš pobyt Vám spríjemnia naše papagáje, andulky a sliepky. Celý kemp je oplotený, v noci uzamknutý.

Obľúbeným cieľom našich hostí je rekreačná ale aj športovejšia cyklistika, veľmi obľúbenou trasou je nenáročná, 12km dlhá, príjemná cyklotrasa okolo jazera Sĺňava s možnými zastávkami na občerstvenie, na ktorej sa nachádzame, turistika, vychádzky, návšteva mesta Piešťany (iba 1km od kempu), prechádzka a procedúry v Kúpeľoch Piešťany, ktoré sú zamerané na pohybové ústrojenstvo, početné kultúrne podujatia v Piešťanoch, 3 kontaktné Zoo a množstvo hradov, zrúcanín a pamiatok v okolí, mestský park v Piešťanoch, kúpalisko Eva (kultúrna pamiatka), rybolov, vodné lyžovanie 1 km od kempu, plavba loďou po Váhu, splav, Jaskyňa Čertova pec, golfové ihrisko, Park miniatúr v Podolí, Balneologické múzeum, Vojenské múzeum, Classic car múzeum, hradisko Valy Bojná, zámok v Hlohovci, bike park v Kálnici, Kostolec nad obcou Ducové, výhľadňa na Marháte, Výtoky a Jelenie Jamy, Piešťanský Pivovar…

Call Now Button