UBYTOVANIE

Poskytujeme priestor na ubytovanie vo vlastných karavanoch, obytných autách a stanoch. Čas ubytovania pre kemp je od 13:00h. a odubytovania do 12:00h.
s možnosťou predĺženia alebo skorého nástupu. V kempe dodržujeme nočný kľud od 23:00-07:00h. 

V kempe je k dispozícii priestor voľného státia a parcely. Parcely máme v 3 kategóriách: M s prípojkou na elektriku cca 75m2, L s prípojkou na elektriku, pitnú vodnu a šedý odpad 7,5x12m a parcely XL s prípojkou na elektriku, pitnú vodu, odpad na šedú vodu 10x12m.  

V cene ubytovania je zahrnuté využívanie: spŕch s teplou vodou, toaliet, kuchyne s vybavením, bazéna, Workoutového ihriska, Ping-pongového stolu, Petangového ihriska, ohniska, Wifi, naberanie pitnej vody, vonkajšej kuchynky – na umývanie riadov, vypúšťanie šedej vody a chemického WC, zapožičanie hier a športových doplnkov. Za poplatok je možné zapožičať si bicykle, nordic-walking palice alebo si oprať oblečenie v práčke. 

Zakladanie ohňa je možné iba v určenom ohnisku alebo vo vlastnom vyvýšenom grile či prenosnom ohnisku. Ďakujeme, že sa v našom kempe voči ostatným ľudom správate ohľaduplne a zabezpečujete tým sebe a aj ostatným o to príjemnejší pobyt.

V prípade záujmu o rezerváciu Vás poprosíme o zaslanie objednávky emailom s uvedením termínu, výberu typu parcely  telefonického kontaktu. Akúkoľvek zmenu v rezervácii Vás žiadame neodkladne oznámiť, v deň príchodu držíme miesto do 18:00h. ak nie je dohodnuté inak. 

K dispozícii je tiež turistická ubytovňa s 9 izbami, spoločným sociálnym zázemím (zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov) a kuchynka so základným vybavením (chladničky, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, indukčná dvojplatnička). Časť izieb je zrekonštruovaných, časť je v pôvodnom stave. Izby sú 2, 3 a 4-lôžkové, v interiéroch nie je povolené fajčiť. Sú vybavené základným nábytkom, bez televízorov. Ubytovňa nie je vykurovaná a je štandardne k dispozícii v mesiacoch Máj – September. Tak ako pre priestory kempu, tak aj pre ubytovňu platí dodržovanie nočného kľudu od 23:00-07:00h. Hostia ubytovaní na izbách majú k dispozícii užívanie celého areálu. Pre rezerváciu izby je potrebné zaslať nám email s objednávkou s kompletnými údajmi a uhradenie 50% sumy z celkovej ceny ubytovania.

Čas ubytovania platný pre izby je od 14:00h. a odubytovania do 10:00h.

Call Now Button