O NÁS

Camping Pullmann sa nachádza v tichom zelenom prostredí, vedľa rieky Váh a iba 1km od mesta Piešťany. V našom kempe nájdete miesta pre karavany, obytné autá a stany, využiť môžete ubytovňu a chatu pre 8 osôb. K dispozícii je recepcia, reštaurácia, bazén, kuchyňa, toalety, sprchy, priestor na nabratie pitnej vody a vypustenie chemického WC. Samozrejmosťou je bezplatné WIFI až do Vášho karavanu alebo stanu. Naša sezóna trvá od mesiaca apríl až po október.

V kempe Vám pobyt spríjemnia naše ovečky so svojím šéfom Mišom, andulky,  papagáje, sliepky a pštros a kedže kempom preteká potok, občas sa u nás objavia aj kačky, korytnačky, na návšteve sme mali už aj bobrov.

Každú sezónu sú našimi hosťami okrem individuálnych dovolenkárov aj skupiny vodákov, športovcov, lyžiarov, zahraničných hostí, v kempe sa organizujú aj karavanistické zrazy. Môžte si tiež u nás nechať Váš karavan a chodiť len podľa Vašich možností. Našim cieľom je poskytnúť Vám priestor pre relax, pohodu a načerpanie novej energie.

Sme rodinný podnik, snažíme sa dať do kempu všetko čo je v našich silách, pred každoročným otvorením sezóny sa snažíme naše priestory zveľadiť a niektoré priestory zrekonštruovať. Priebežne renovujeme izby v ubytovni a na mieste starého bufetu už nájdete stáť našu novú reštauráciu. Vzhľadom k veľkému počtu cyklotrás v našom okolí, sú Vám k dispozícii bicykle na zapožičanie. Zaujímavou službou, ktorú poskytujeme je ranná donáška potravín, ak máte záujem o čerstvé pečivo alebo kompletné raňajky, stačí nám deň predtým povedať a ráno sa zobudiť s úsmevom. Camping Pullmann tiež poskytuje služby v oblasti cateringu pre rodiny, firmy alebo väčšie skupiny klientov.