Novinky na sezónu 2023

NOVINKY NA SEZÓNU 2023 SPRACUJEME ČOSKORO.
 
 
 
 
 
Milí karavanisti, počas nasledujúcej sezóny 2022 Vás u nás čakajú rôzne zmeny a novinky, nech sa páči, poďte sa s nimi zoznámiť.
 
🔹 vybudovali sme PARCELY zabezpečujúce väčšie súkromie v rôznych kategóriách. Parcely L a XL disponujú prípojkou na pitnú vodu, novými rozvodmi elektriky a odpadom na šedú vodu 🙂👍✅.
 
🔹 Kemp sa nám, žiaľ, zmenšil. Pozemky, na ktorých prevádzkujeme kemp nie sú iba v našom vlastníctve a preto aj prišlo k tejto zmene.
 
🔹 opäť sme vysadili skutočne veľké množstvo rôznych stromov, kríkov, cyprusovcov ale aj borievok v celkovom počte 278 kusov ✅😮, z čoho sme aj my prekvapení, kam sa to sem všetko pomestilo 😉.
 
🔹 kvôli bezpečnosti sme odstránili 4 veľké stromy a skrátili stromy nad detským ihriskom.
 
🔹 pribudne pre Vás bylinková záhradka a pre deti záhon s jahôdkami 🍓🌱
 
🔹 do reštaurácie sme kúpili špeciálnu mašinu na prípravu jedla SMOKER – je to údiareň a gril v 1 a dokáže vytvoriť úžasnú chuť 👌🙂✅
 
🔹 pribudne nové ohnisko a lavičky k ihriskám
 
🔹 zveľadili sme plot od cesty, pri potoku je z jednej strany kompletne nový plot ✅
 
🔹 v zadnej časti sme zväčšili priestor odstránením pôvodného priestoru pre zvieratá, upravili sme zadnú stenu ubytovne, vyrovnávame povrch kempu a sadíme novú trávu….
 
Máme ešte aj ďalšie plány, ale do tých sa pustíme, až keď bude toto všetko dokončené. Ide o ďalšie služby pre Vás a myslíme si, že sa Vám budú veľmi páčiť 😉👍✅. Zatiaľ ich nebudeme upresňovať, iba prezradíme, že by sme radi prerobili menší bazén na… 🤫☺️.

GALÉRIA